"Studnia w necie - to niczym faraon na skuterze" - Józek z Korfantowa, luty 2006.

Henryk Palczewski - Zapowiedzi audycji

  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_user_name::value_submit() should be compatible with views_handler_filter_in_operator::value_submit($form, &$form_state) in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/modules/user/views_handler_filter_user_name.inc on line 143.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_user_name::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/modules/user/views_handler_filter_user_name.inc on line 143.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 991 - 1151 PONIEDZIAŁEK: 18 grudnia 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 20 grudnia 2017 godz.0.00

1. 27 MIKOŁAJKI FOLKOWE ACK UMCS "Chatka Żaka" 2017 – 11:36

1. ROSS AINSLIE & JARLATH HENDERSON BAND – "Eavesdropper"   4:08

7. ROSS AINSLIE & JARLATH HENDERSON BAND – "Hawk"    4:57

2. ARKONA – "Yarilo"    2:31

2. SNAKEFINGER – "Chewing Hides The Sound" Klanggalerie – 11:57

1. The Model    3:41

6. Magic & Ecstazy    2:48

11. I Love Mary    2:31

13. The Spot    2:57

3. ADAMENNON – "Le Nove Ombre Del Cads" Boring Machine 2017 – 12:44

1. Un Sospiro Nel Profondo Nero    5:02

4. La Giostra Del Folle    2:26

5. Dale Fauci Al Ventre Della Bestia Nera    5:16

4. THE ED PALERMO BIG BAND – "One Child Left Behind" Cuneiform Records 2016 – 13:59

3. Spider Of Destiny    2:37

4. Scarface    2:25

10. Kiko And The Lavender Mom    4:08

12. Evelyn, A Modified Dog    1:25

13. Village Of The Sun    3:24

5. Bernard FALAISE – Éric FORGEL – Alexandre ST-ONGE – "Bibittes" Etrecords 2014 – 10:43

1. Synete Rouilée    2:08

2. Longicorne Calligraphe    3:10

3. Perceur Cyclope    2:35

4. Ténébrion Rugueux    2:50

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 990 - 1150 PONIEDZIAŁEK: 11 grudnia 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 13 grudnia 2017 godz.0.00

1. YAT-KHA – "Aldyn Dashka" Exil Music 2000 – 12:47

1. Oy Adym – My Gray Horse    3:40

4. Kozhamyk – Ditty    2:37

6. Tva Kyztar – Tuvan Girls    3:45

7. Takh-Palch Chaskhy Tan – Spring Breeze    2:45

2. 7JK – "Ride The Solar Tide" Redroom – 13:46

2. The Centre Of The Universe    3:04

5. Guidance Is Internal    4:36

9. Undergrowth    6:06

3. AMOEBA SPLIT – "Dance Of The Goodbyes" Creative Common 2011 – 12:24

4. Blessed Water   12:24

4. THE REMOTE VIEWERS – "Last Man In Europe" Theremoteviewers 2017 – 14:00

2. A Plague Initials    4:44

8. No Day Off    5:04

10. The Gods Take A Holiday    4:12

5. ENSEMBLE SUPERMUSIQUE – "Jeux De Pistes" Ambiances Magnétiques 2017 – 12:00

3. TanGram    12:00

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 989 - 1149 PONIEDZIAŁEK: 4 grudnia 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 6 grudnia 2017 godz.0.00

1. ORKIESTRA ŚW. MIKOŁAJA – "Drugi Koncert" Konador 2010 – 12:41

1. Łado    5:16

3. Ballada O Henryku    2:45

8. Bydło    4:43

2. SNAKEFINGER – "Greener Postures" Klanggalerie – 14:01

1. Golden Goat    4:08

3. The Man In The Dark Sedan    4:31

6. Trashing All The Loves History    3:09

11. I Love Mary    2:13

3. Thierry ZABOITZEFF & CREW – "Missa Furiosa" Kulturland 2008 – 14:21

1. Missa Furiosa (excerpt)    14:21

4. Phil MILLER – IN CAHOOTS – "Conspiracy Theories" Moonjune Records 2006 – 13:54

3. Flashpoint    5:53

8. Crackpot    8:01

5. DIFFERENT STATE – "More Than Music / It Cleans My Wounds" Zoharum 2017 – 13:13

"It Cleans My Wounds"

5. Wolf In Sheep's Clothing    6:42

9. Soul Recogbition    6:31

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 988 - 1148 PONIEDZIAŁEK: 27 listopada 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 29 listopada 2017 godz.0.00

1. THE BULGARIAN VOICES ANGELITE – "Passion – Mysticism & Delight" Jaro GmbH 2017 – 11:13

CD 1

2. Zamraknala Tanka    3:44

9. Kalimanko Denko    5:16

13. Damba    2:13

2. Svitlana NIANIO – "Kytysi" Koka 1999 – 13:31

2. Ptak-Łowczy    3:27

5. Koło Lasu    5:38

6. Ostrożni    4:26

3. 7JK – "Anthems Flesh" Redroom Records 2012 – 14:12

3. Krau    5:23

8. Maid Of Orleans    3:49

10. The World's Pain    5:00

4. SIEBEN – "The Old Magic" Redroom Records 2016 – 11:48

4. Hilfort Mindest    8:14

5. Ready For Rebelion    3:28

5. Phil MILLER – "Cuting Both Ways" Cuneiform Records 1987 – 15:22

2. Eastern Region    5:57

5. Green & Purple    9:31

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 987 - 1147 PONIEDZIAŁEK: 20 listopada 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 22 listopada 2017 godz.0.00

1. WAYNE PICCHU – "Folk Music From Peru – The Land Of Incas" ARC Music 2016 – 14:00

11. Inti Raymi – San Juanito    4:57

12. Bellita Estrellita – Beautiful Stars    4:51

13. Aymanita – Tobas    4:12

2. NATIONAL HEALTH – "National Health" Decal Records – 14:13

5. Elephants    14:13

3. THE ADVENT OF MARCH – "Maxwell's Delusion" Homerecords 2017 – 12:30

9. Fiona    4:12

12. Funeral    8:18

4. TATVAMASI – "Amor Fati" Obuh 2017 – 13:58

3. Noszę Klucze I Świecę Lampami – Carrying Keys & Lightening Lanterns    9:28

6. Dolina Matczynych Napomnień – A Valley Of Mother's Repromands    4:30

5. BIONULOR – "Furniture Music" Shimmering Mood Records 2017 – 13:00

1. Furniture Music 1 (excerpt)    13:00

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 986 - 1146 PONIEDZIAŁEK: 13 listopada 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 15 listopada 2017 godz.0.00

1. YAT-KHA – "Live At "Stray Dog Club", Novosibirsk, Russia, March 2011" Sketis Music 2015 – 14:00

9. Exodus 9:50

10.    4:10

2. HATFIELD & THE NORTH – "Hatfield & The North" Caroline Blue Plate – 12:37

9. Shaving Is Boring    8:46

14. Gigantic Land Crabs In Earth Takeover Bid    3:21

15. The Other Stubbs Efect    0:30

3. THE NECKS – "Vertigo" ReR Megacorp 2015 – 13:20

1. Vertigo (excerpt)    13:20

4. WAXWING – "A Bowl Of Sixty Taxidermists" Songlines 2015 – 14:38

2. For Ross    5:57

9. Clementine    4:21

11. A Line Though    4:20

5. KIRILI ET LES NYMPHÉASMutbalemusic 2008 – 11:34

CD

1. I (excerpt)    11:34

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 985 - 1145 PONIEDZIAŁEK: 6 listopada 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 8 listopada 2017 godz.0.00

1. Albert KUVEZIN & YAT-KHA – "Poets And Lighthouses" Yat-Kha Ltd. 2010 – 13:51

1. Arga Ezi-Bile Chugaa – Talking To The Spirit Of The Forest I    1:17

2. Poets And Lightouses     4:03

5. Baiyrlyg – Goodbye    3:45

9. The Way My Poetry Should Go    4:46

2. SNAKEFINGER – "Manual Of Errors" Klanggalerie 2017 – 14:11

4. You Sliced Up My Wife    2:00

5. I Followed George's Dream    5:18

14. Thrashing All The Loves Of History    3:09

19. The Man In The Dark Sedan    3:44

3. TROISSOEUR – "Troissoeur" Meets The World 2004 – 15:10

6. Trays    5:34

7. No One Amo    4:38

9. Levina    4:58

4. MATCHING MOLE – "Little Red Record" ARS Nova – 13:27

2. God Song    2:59

7. Nan True's Hole    3:37

8. Righteous Rhumba    2:51

9. Brandy As In Benj    4:20

5. Hollis TAYLOR – "Absolute Bird" ReR Megacorp 2017 – 11:07

CD 1

5. Bowen At N'Dhala Gate    2:06

6. Tocatta    2:23

7. Nightshift    4:20

8. Hugh River    2:18

 WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 984 - 1144 PONIEDZIAŁEK: 30 października 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 1 listopada 2017 godz.0.00

1. JOJI HIROTA & THE LONDON TAIKO DRUMMERS – "Japanese Taiko" ARC Music 2017 – 12:49

1. Haru No Ibuki    4:46

5. Kokiriko    3:47

9. Esashi, Solan Bushi (Fisherman's Songs)    4:16

2. DELIVERY – "Fools Meeting" Cuneiform 1999 – 13:51

2. Miserable Men    8:29

8. Fools Meeting    5:22

3. RENALDO & THE LOAF – "Gurdy Hurding" Klanggalerie 2016 – 15:18

10. Djinn House    5:03

11. Gladstone Vane    3:33

12. Early Twirly    1:57

13. Optimism    4:45

4. 4S'D – "Man Or Muffin" Hobart Records 2017 – 12:48

1. Blind Opposite    4:51

9. Drunken Pumpkin    3:35

11. Little Fish Hooks    4:22

5. Miyako KANAZAWA – "1982 Meet 2005" – 13:17

1. 1982 Meet 2005 (excerpt)   13:17

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 983 - 1143 PONIEDZIAŁEK: 23 października 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 25 października 2017 godz.0.00

1. ZANZIBAR – "Fiali In Chicago" Homerecords 2016 – 12:28

1. Mutangire Neza    3:44

5. Barrelhouse Stomp    4:14

6. Berta Berta    4:30

2. STICK MAN – "Prog Noir" Stick Men 2016 – 15:31

1. Prog Noir    5:38

7. Leonardo    4:57

9. Embracing The Sun    4:52

3. GATO LIBRE – "Neko" Libra Records 2017 – 11:20

4. Hime    6:14

6. Tora    5:06

4. AQUAVOICE – "Nocturne" Zoharum 2014 – 12:02

5. Sleep Well    4:33

7. Lunapark    2:52

10. Stargate    4:37

5. SIN ANESTESIA – "The Transdimensional Seduction Handbook" Discordian Records 2014 – 11:21

1. Cthulhu Says Relax    6:44

4. The Cryptomnesiac, The Rake, His Wife And Her Lover    4:37

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 982 - 1142 PONIEDZIAŁEK: 16 października 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 18 października 2017 godz.0.00

1. Valentin CLASTRIER / Steven KAMPERMAN – "Fabuloseries" Homerecords 2016 – 13:17

1. Et La Roue De La Vie    6:46

5. Hostile Et Sauvage    2:54

12. Tout Va Bien    3:37

2. F.P.B. – "Wishes And Complaints Book – Kniha Přáni A Stížnosti" Malarie 2008 – 11:27

CD "Victor Tall Over All – Kdo Z Koho Ten Toho"

5. Ulice – The Street    1:13

7. Nevíme – We Don't Know    2:38

8. Ať – Even If    2:33

13. Silák – Muscleman    1:49

14. Egoista – Egoist    0:17

16. Kdo Z Koho, Ten Toho – Victor Tall Over All    2:57

3. faUSt – "Fresh Air" Bureau 2016 – 12:13

4. La Poulie    6:35

6. Lights Flicker    5:38

4. THE MUFFINS – "Live At Orion" The Muffins 2008 – 12:40

1. The Highlands    6:05

9. Out Of The Boot    6:35

5. SCATTERED ORDER – "A Suitcase Full Of Snow Globes" Rather Be Vinyl 2017 – 13:01

CD 2

3. After Pudding    3:43

5. SO Mufflings    5:47

7. Kapt Kurbain    3:31

WWW.ars2.pl

Subskrybuje zawartość