"Studnia w necie - to niczym faraon na skuterze" - Józek z Korfantowa, luty 2006.

Henryk Palczewski - Zapowiedzi audycji

Muzyka Ucha Trzeciego Nr 1047 - 1207. Poniedziałek - 14 stycznia 2019 godz. 19.30. Powtórka - Środa 16 stycznia 2019 godz.0.00

1. Catrin FINCH – Seckou KEITA – "Soar" Bendigedig / ARC Music 2018 – 15:02

6. Listen To The Grass Grow    4:21

7. Hinna-Djulo    5:52

8. Cofiwch Dryweryn    4:49

2. THE RESIDENTS – "80 Aching Orphans – Inquire Within" Cherry Red Records 2018 – 13:54

CD 1

6. Monkey & Bunny    4:59

7. Jello Jack The Boneless Boy    5:55

8. You Yesyesyes    3:00

3. ART ZOYD – "44 1/4 - Live + Un-Released Works" Cuneiform 2018 – 13:55

CD 1 – "Live In West Berlin – The Loft, April 1986"

3. Klapzz    4:47

4. Petite Messe A'Usage Des Pharmaciens – Offertoire    3:12

5. Petite Messe A'Usage Des Pharmaciens – Kyrie    2:17

6. Unsex Me Here    3:39

4. VÍTOR RUA & THE METAPHYSICAL ANGELS – "When Better Isn't Quite Good Enough" ReR Megacorp 2018 – 14:53

CD 1

4. Ceci N'Est Pas Une Improvisation Non-Idiomatique   2:32

5. Probably Composed By God    4:42

15. Number 1 On The Interplanetary Charts!    7:39

5. NEW ROME – "Elswhere" Requiem 2017 – 11:40

1. Elsewhere    3:40

2. Ascend    5:10

3. West    2:50

WWW.ars2.pl

Muzyka Ucha Trzeciego Nr 1046 - 1206. Poniedziałek - 7 stycznia 2019 godz. 19.30. Powtórka - Środa 9 stycznia 2019 godz.0.00

1. ARKA NOEGO I PRZYJACIELE – "Piosenki I Kolędy Na Żywo" Arka Noego 2000 – 12:39

2. Hojka   2:21

3. Gore Gwiazda Jezusowi    3:33

8. Przybieżeli do Betlejem    3:13

12. Święty, Święty Uśmiechnięty    3:32

2. DIVANHANA – "Zukva" ARC Music 2016 – 13:31

1. Oj Safete, Sajo, Saraliljo    3:01

8. Zvijezda Tjera Mjeseca    3:13

9. Pijanica, Bekrija    3:06

10. Zapjevala Sojka Ptica    4:11

3. GaBLé – "I'M OK" Loaf 2009 – 13:05

1. Queen Me    1:42

2. First Lady A President    1:37

3. I'M OK    1:44

4. And    0:50

5. Début    2:12

6. La Politique    0:12

7. Whvyy    1:44

8. Violons, Nots And Satan    2:10

9. Mon Côté Féminin    0:54

4. OREGON – "In Performance" BGO Records 2018 – 13:31

5. Waterwheel     7:05

9. Icarus     6:26

5. BIONULOR – "A.S." Oniron 2018 – 12:21

2. Nocturne     6:18

8. Elégie     6:03

WWW.ars2.pl

Muzyka Ucha Trzeciego Nr 1044 - 1204. Poniedziałek - 24 grudnia 2018 godz. 19.30. Powtórka - Środa 26 grudnia 2018 godz.0.00

1. REDEMPTORIS MATER – "Kolędy Świata" Sephia 2006 – 12:38

1. Cicha Noc

6. I Bambini Di Betlemme    3:33

12. Oj, Maluśki, Maluśki    4:49

2. NORDIC NOTES #100 – "Great Tunes From Scandinavia" Nordic Notes 2018 – 14:21

7. PEKKO KÄPPI & K:H:H:L – "Mun Vereni"   4:34

8. ELÄKELÄISET – "Humpan Kuninkaan Hovissa"    3:03

9. TRAD. ATTACK! – "Oleks Minu Olemine (If It Were)"    2:47

10. ARVVAS – "Drench My Soul"    3:57

3. THE RESIDENTS – "80 Aching Orphans Inquire Within" Cherry Red Records 2018 – 13:45

CD 1

1. Fire    1:43

2. Amber    1:02

3. Semolina    2:49

4. This Is Man's Man's Man's World    3:41

5. Diskomo    4:30

4. ART ZOYD – "Marathonnerre I & II" Essential Music 1992 – 14:53

CD "Marathonnerre II"

8. Azpp    1:31

9. Mariée ? La Nut    7:59

10. 2. Zwischenspiel    2:19

11. Tournoi    3:04

5. Satoko FUJII – Joe FONDA – "Mizu" Long Song Records 2018 – 12:55

1. Rik Bevernage (ecerpt)    12:55

WWW.ars2.pl

Muzyka Ucha Trzeciego Nr 1043 - 1203. Poniedziałek - 17 grudnia 2018 godz. 19.30. Powtórka - Środa 19 grudnia 2018 godz.0.00

1. SUISTAMON SÄHKÖ – "Etkot, Pectopan Ja Etnoteknoa" Kihtinäjärvi Records 2018 – 12:49

1. Hummani Hei / Giddyup    4:43

2. Jyskyjärven Kautta / Via Jyskyjärvi    3:34

6. Kalman Laulu / Six Feet Under    4:32

2. GaBLé – "CuTe HoRse CuT" Loaf 2011 – 14:59

1. Fulge    0:43

2. Bunch    2:22

4. Who Tells You?    3:14

8. Day    2:33

13. Pills    1:33

14. Ghost Host    2:35

17. Opposite Party    1:59

3. BASTA!2 – "Vertigo" Homerecords 2018 – 14:48

1. Vertigo    4:25

5. Sanjati    3:50

7. Amorta    6:33

4. Raoul BJÖRKENHEIM / eCsTaSy – "Doors Of Perception" Cuneiform Records 2018 – 12:57

3. Buzz    2:59

5. Surf Bird    5:42

6. Elemental    4:16

5. MAËROR TRI – "Ultimate Time" Zoharum 2018 – 13:26

6. The Rickoning Space    9:16

7. A Dream Within Fear    4:10

WWW.ars2.pl

Muzyka Ucha Trzeciego Nr 1042 - 1202. Poniedziałek - 10 grudnia 2018 godz. 19.30. Powtórka - Środa 12 grudnia 2018 godz.0.00

1. ELEMOTHO – "Beautiful World" ARC Music 2017 – 12:00

4. Kuruman    0:51

5. Heela    4:25

8. Coming    6:44

2. Bob DRAKE – "L'Isola Del Lupi" ReR Megacorp 2018 – 12:35

1. Hola Dei Lupi    2:11

2. Howling Courtyard    1:29

3. Hollofang's Tower    1:49

4. Villa Dell' Orsata    1:59

5. Saint Marten's   1:01

6. Spotty Under The Trees    1:36

7. Ycnarr's Rock Collction. Pleached Path To the Cliff    2:30

3. Fred FRITH / Hardy FOX – "A Day Hanging Dead Between Heaven And Earth" Klanggalerie 2018 – 13:51

1. Prelude   1:18

2. Who Will Release Me?     3:42

3. Entr'acte    0:27

4. Could Have Been    1:56

12. Every Minute Counts    2:09

13. Song Of The Crow    4:19

4. Sylvain DARIFOURQ – IN LOVE WITH – "Coitus Interruptus" Gigantnium 2018 – 15:02

1. Sometimes A Great Notion    5:49

12. Stress Caramel    2:20

13. Inversion Therapy    3:20

14. Total Mezcal    3:33

5. ART ZOYD – "Phase V" In Possible 2018 – 12:52

CD 5 "Paysages Des Enfers (2)"

1. L'Enfant Mote    7:35

5. Space Lab    5:17

WWW.ars2.pl

Muzyka Ucha Trzeciego Nr 1041 - 1201. Poniedziałek - 3 grudnia 2018 godz. 19.30. Powtórka - Środa 5 grudnia 2018 godz.0.00

1. GANSAN – "The African Way Of Life" Homerecords 2018 – 13:28

1. L'Avis De Zoé    6:28

8. Reminiscene    7:10

2. GaBLé – "MuRDeD" Ici D'Ailleurs…. 2013 – 13:21

1. MuRDeD    0:39

2. oPeNoLoGue    1:58

3. oiTRe    2:53

4. SoLaiRe    3:31

5. SeeDeD    1:42

6. DruMMeRS We HaTe    2:38

3. Jo QUAIL – "Exsolve" Joe Quail 2018 – 15:09

4. Causleen's Wheels    15:09

4. René LUSSIER – "Quintette" Circum-Disc 2018 – 13:33

1. Eau Forte     5:31

8. Migrations    8:02

5. AMU – "Weave" Libra Records 2018 – 13:06

4. Bittagando    5:13

5. Gorondari    7:53

WWW.ars2.pl

Muzyka Ucha Trzeciego Nr 1039 - 1199. Poniedziałek 19 listopada 2018 godz. 19.30 - Powtórka środa 21 listopada 2018 godz.0.00

1. NORDIC NOTES #100 – Great Tunes From Scandinavia Nordic Notes 2018 – 12:13

4. LOUISA LYNE & DI YIDDISH KAPPELEY – "Mir Leben Eybik"   4:00

5. UUSIKUU – "Tuulia"    4:07

6. J-P PIIRAINEN – "Wastavirta / Countercurrent"   4:06

2. GaBLé – "JoLLy TRouBLe" Ici D'Ailleurs… 2016 – 13:01

1. oN PuRPoSe   2:27

5. PoRTi    4:59

6. WaKe uP    3:09

7. MaRVooF    2:26

3. POWERDOVE – "Do You Burn?" Murailles 2011 – 12:44

1. Fellow    3:44

2. Under Atomings    2:14

5. Love Walked In    2:17

6. California    1:43

10. Out Of The Rain    2:48

4. ART ZOYD – "Marathonnerre I & II" Essential Music 1992 – 13:25

CD "Marathonnerre I"

11. Ritournelle    3:50

12. Fair Fair    5:22

13. Prophase    4:13

5. RESIDENTS – "Meet The Residents" Ralph Records 1977 – 13:17

1. Boots    0:53

2. Numb Eron    1:07

3. Guylum Bardof    1:19

4. Breath And Length   1:44

5. Consuelo's Departure    0:59

6. Smelly Tongues    1:47

10. Infant Tango    5:28

WWW.ars2.pl

 

Muzyka Ucha Trzeciego Nr 1024 - 1184. Poniedziałek 12 listopada 2018 godz. 19.30. Powtórka - Środa 14 listopada 2018 godz.0.00

1. HUUN-HUUR-TU – "If I'd Been Born An Eagle" Jaro Medien GmbH 1996 – 12:50

1. Taraan-Taraam   3:27

3. Dadyr-Todur    1:16

5. Orai-La Boldu-La    2:45

10. Chadaana    2:52

16. Erge-Schölee Biste Turda    2:30

2. POWERDOVE – "Arrest" Murailles Music 2014 – 13:57

4. Be Mine    2:48

5. Seeing It    3:04

6. After Dark    3:23

7. Weeping Willow    1:49

8. You Can Make Me Feel Bad    2:53

3. Peter HAMMILL – "From The Trees" Field Recording 2017 – 14:25

1. My Unintended    3:35

2. Reputation    3:28

3. Charm Alone    3:37

6. Torpor    3:45

4. RUINS – "Vrresto" Skin Graft 2004 – 12:02

1. Snare    1:19

2. Warrido    5:14

3. Fenniko    4:32

4. Dagdad    0:57

5. THIS IS IT! – "1538" Libra Records 2018 – 12:52

6. Yozora    12:52

WWW.ars2.pl

Subskrybuje zawartość