Autor Wątek: Aktywno??  (Przeczytany 3940 razy)

Bragiel

• **
    • Email
Aktywno??
« dnia: Listopad 05, 2011, 01:52:47 »
Piszczie co? bo nie wiem czy nie pomarli?cie...
ostatnio fajny wywiad czyta?em z Jackiem.
Nie powiem gdzie -bo nie wiem czy tu kto? jeszcze zyje?
Wpisywa? si? na list? obecno?ci-Bragiel? Jestem panie profesorze.
Kto jeszcze jest w klasie?
Pozdrawiam.

Bragiel

• **
    • Email
Odp: Aktywno??
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2011, 01:55:57 »
Aktywno?ci brak-w?tek zamykam, forum mo?na te? w sumie zamkn??.

GrubyWiesiek

• Admin Korbowy
    • Email
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2011, 12:21:51 »
Dzi?kujemy za pozwolenie, ?askawco!
Bawi? si?, to si? bawi?, a nie...

annamaria1

• *
    • Email
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2012, 17:12:02 »
Witajcie
Odkry?am ostatnio to radio, podoba mi sie posta? Jacka Podsiad?o, ale fakt to forum chyba umar?o.

Stiopa

• Degenera?
  • Studzienny
    • www.studnia.org.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2012, 11:16:49 »
Jeszcze Forum nie umar?o... Zastanawiam si?, czy jeszcze kto? kiedy? si? zachwyci postaci? Aleksandra Fredry, Stanis?awa Moniuszki lub Tadeusza Ko?ciuszki  ;)
Nad wszystkim czuwa gospodarz domu, nie da on krzywdy zrobi? nikomu...

Mutek

• Studzienny
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2012, 12:00:59 »
Znam takiego co si? zachwyca? Chopinem i Panem Tadeuszem, ale robi? to szybko i bez zapity...

annamaria1

• *
    • Email
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2012, 17:41:43 »
A ja owszem, lubi? i Chopina, sluchamy z moj? dwu letni? córeczk? i Mozarta i Czajkowskiego, a ja teraz zacz??am s?ucha? Radia Studnia. A to dzi?ki tygodnikowi Wprost, który czytuj? regularnie na tablecie :) i niedawno, przeczyta?am o naszym by?ym, obecnym polskim poecie, który to si? obrazi? na Swiat ca?y.Troch? mnie to zaintrygowa?o, poszuka?am , poczyta?am, setnie si? ubawi?am.Przeczyta?am o poecie, który prezentuje pogl?dy tak skrajnie dziwaczne w naszym obecnie wspó?czesnym ?wiecie, ?e kilka dni zaj??o mi przetrawienie, tego co zosta?o napisane.
Oczywi?cie odszuka?am radio studnia , jestem pod wra?eniem, uwielbiam cholernie inteligentnych  (inteligientnych) ludzi, mimo, ?e nie mog? obrazi? si? na ca?y ?wiat( nie jestem nikim szczególnym) to Pan Jacek wyrazi? pogl?dy niezmiernej rzeszy ludzi, którzy my?l? jak on, ale brak im i odwagi, i pewnie bycia poetami :) bo to postawa godna artysty, przez du?e A.

Ciesz? si?, ?e mog? pos?uchac tego radia i czego? w rodzaju s?uchowisk tematycznych, a ju? legenda o byczym jaje, po prostu roz?mieszy?a mnie do ?ez.

A dzis jad?c samochodem, w trójce ( oprócz jedynki, jedyne rozs?dne radio) us?ysza?am piosenk? Zbigniewa Ho?dysa, którego felietony nami?tnie czytuj?, pod tytu?em Kuba, jestem zachwycona i powtarzam za innymi, prosimy o p?yt? !!!!!!!  pozdrawiam.

aga

« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 19, 2012, 18:19:01 »
Jeszcze Forum nie umar?o... Zastanawiam si?, czy jeszcze kto? kiedy? si? zachwyci postaci? Aleksandra Fredry, Stanis?awa Moniuszki lub Tadeusza Ko?ciuszki  ;)
Jak si? kiedy? zbior? w sobie i powstanie kolejny odcinek "Ucz si? polskiego", to b?dziemy si? zachwyca? odmian? nazwisk m?skich zako?czonych na o. Bo - jak powiedzia? Guru - " (...) odmiana to jest taka dogodna tragedia j?zyka. Co? tam u?atwia, co? zgarnia".
'czy jak ju? urobi? sobie r?ce po ?okcie, to zostan? Wenus z Milo?'

Mutek

• Studzienny
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 20, 2012, 11:31:13 »
A ja owszem, lubi? i Chopina, sluchamy z moj? dwu letni? córeczk? i Mozarta i Czajkowskiego, a ja teraz zacz??am s?ucha? Radia Studnia. A to dzi?ki tygodnikowi Wprost, który czytuj? regularnie na tablecie :) i

AnnoMario1,

Nie czytaj niczego na tablecie - w ogóle nic nie rób na tablecie. DJ Zwyrodnialec (ten, który w naszym radiu w niedzielny wieczór przejmuje mikrofon) raz zapoda? sobie tablet? i zobacz co si? sta?o - kiedy? to by? ch?op do pogadania, Skaldów puszcza?, list? przebojów Tercetu Egzotycznego robi?...  - ch?op po prostu odlecia? (pono? nawet przystawia? si? po tej tablecie do p.Kurduplakowej).

Mutek

• Studzienny
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 20, 2012, 11:32:51 »
Jak si? kiedy? zbior? w sobie i powstanie kolejny odcinek "Ucz si? polskiego", to b?dziemy si? zachwyca? odmian? nazwisk m?skich zako?czonych na o. Bo - jak powiedzia? Guru - " (...) odmiana to jest taka dogodna tragedia j?zyka. Co? tam u?atwia, co? zgarnia".

Aga,

Zbierz si? - to wóz transmisyjny DRS przyjedzie do Ciebie na nagranie! Daj zna?!

M

annamaria1

• *
    • Email
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 23, 2012, 13:41:51 »
ha ha ha doceniam poczucie humoru, szanownego Mutka, jednak?e fakt, napisania,?e czytam na tablecie, mia? wnie?c informacj?, ?e obca jest mi "sztuka" kupowania gazet.Czyli niszczenia cennej przyrody.Ale wysz?o troszk? snobistycznie, no có? nie zamierzenie :)

Mutek

• Studzienny
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 24, 2012, 13:07:22 »
AnnoMario1,

Chyba nie wiesz ile gazet trzeba przeczyta? by wyprodukowa? tablet...